GO SEE LIVE MUSIC!
Thursday 10/11/2012
 
Main Stage
Harvest Tent
Backwoods Stage
The Roost
Noon
  Pert Near Sandstone
(12:00 - 1:00)
 
   
    
    
1:00 PM
    
    
   Delta Rae
(1:30 - 2:30)
 
    
2:00 PM
Tornado Rider
(2:00 - 3:00)
  
  
 Lukas Nelson & Promise of the Real
(2:30 - 3:30)
  
   
3:00 PM
 Adam Faucett & the Tall Grass
(3:00 - 4:00)
 
  
 Mountain Sprout
(3:30 - 4:15)
 Lauren Gray
(3:30 - 4:30)
  
4:00 PM
William Elliott Whitmore
(4:00 - 5:00)
 
  
  Yarn
(4:30 - 5:45)
 
 Dirtfoot
(4:45 - 6:00)
 
5:00 PM
 Don't Stop Please
(5:00 - 6:00)
 
 Delhi 2 Dublin
(5:30 - 6:45)
  
6:00 PM
   
 Bronze Radio Return
(6:15 - 7:30)
 
 Dumpstaphunk
(6:30 - 8:00)
Mosey West
(6:30 - 7:30)
  
7:00 PM
 
Joe Purdy
(7:15 - 8:30)
   
   
8:00 PM
 The Hogslop String Band
(8:00 - 9:30)
Blackfoot Gypsies
(8:00 - 9:00)
 
 Punch Brothers
(8:30 - 10:00)
 
  
9:00 PM
Larry Keel & Natural Bridge
(9:00 - 10:30)
 
 
  Stiff Necked Fools
(9:30 - 10:30)
  
10:00 PM
 Deadman Flats
(10:00 - 12:00)
 
 Yonder Mountain String Band
(10:30 - 12:30)
  
   
11:00 PM
Acoustic Syndicate
(11:00 - 12:00)
Funk Trek
(11:00 - 12:00)
 
 
12:00 AM
   
   
  Everyone Orchestra
(12:30 - 2:00)
Brother Joscephus & the Love Revival Revolution Orchestra
(12:30 - 2:00)
Blue Martian Tribe
(12:30 - 1:30)
  
1:00 AM
 
 
   
   
2:00 AM
   MONTU
(2:00 - 3:00)
   
    
    
Friday 10/12/2012
 
Main Stage
Harvest Tent
Backwoods Stage
The Roost
Noon
 Jay Nash
(12:00 - 12:45)
Brown Bird
(12:00 - 1:00)
 
  
 Deadman Flats
(12:30 - 1:30)
 
   
1:00 PM
Darol Anger's Republic of Strings
(1:00 - 2:00)
  
  
  Adam Aijala and Larry Keel
(1:30 - 2:30)
 
   
2:00 PM
Elephant Revival
(2:00 - 3:15)
  
  
 Rose's Pawn Shop
(2:30 - 3:45)
  
   
3:00 PM
Lightnin' Malcolm
(3:00 - 4:00)
 
  
  Grass Crack
(3:30 - 4:30)
 Giant Panda Guerilla Dub Squad
(3:45 - 5:00)
 
4:00 PM
  
The Gourds
(4:15 - 5:30)
 
 Trampled Under Foot
(4:30 - 6:00)
 
  
5:00 PM
 Sweetwater Rose
(5:00 - 6:00)
 
 Sam Bush
(5:30 - 7:00)
 
  
6:00 PM
Moonalice
(6:00 - 7:30)
  
  
 Blame Sally
(6:30 - 7:45)
The Giving Tree Band
(6:30 - 7:30)
 
7:00 PM
 
 
 Mickey Hart Band
(7:30 - 9:30)
  
    
8:00 PM
HoneyHoney
(8:00 - 9:00)
 Tauk
(8:00 - 9:00)
Darol Anger's Republic of Strings
(8:15 - 9:30)
 
 
9:00 PM
  
  
    She's A Keeper
(9:30 - 10:30)
    
10:00 PM
Yonder Mountain String Band
(10:00 - 12:30)
  
  
    
    
11:00 PM
   
   
    
    
12:00 AM
  Andy Frasco
(12:00 - 2:00)
  
  Leftover Salmon
(12:30 - 2:00)
Split Lip Rayfield
(12:30 - 2:00)
  
1:00 AM
 
 
  
  
2:00 AM
    
    
  Cornmeal
(2:30 - 3:30)
 Cloud Dog
(2:30 - 3:30)
   
3:00 AM
  
  
Saturday 10/13/2012
 
Main Stage
Harvest Tent
Backwoods Stage
The Roost
   The Hillbenders
(10:45 - 11:30)
 
11:00 AM
   
   
     
     
Noon
Moonalice
(12:00 - 1:15)
 Truckstop Honeymoon
(12:00 - 1:00)
 
  
   
   
1:00 PM
Cas Haley
(1:00 - 2:00)
  
   
  Della Mae
(1:30 - 2:30)
 
 Cornmeal
(1:45 - 3:00)
 
2:00 PM
  
  
 Mishka
(2:30 - 3:45)
  
   
3:00 PM
 Elephant Revival
(3:00 - 4:15)
 
  
 Split Lip Rayfield
(3:30 - 5:00)
Gabriel Kelley
(3:30 - 4:30)
  
4:00 PM
 
Zach Deputy
(4:15 - 5:30)
 
   
 White Ghost Shivers
(4:45 - 6:00)
 
5:00 PM
 The Ragbirds
(5:00 - 6:00)
 
 North Mississippi Allstars
(5:30 - 7:00)
 
  
6:00 PM
Big Sam's Funky Nation
(6:00 - 7:30)
  
  
 Levi Lowrey
(6:30 - 7:45)
Shedding Watts
(6:30 - 7:30)
 
7:00 PM
 
 
 Leftover Salmon
(7:30 - 9:00)
  
    
8:00 PM
Honey Island Swamp Band
(8:00 - 9:30)
 The Congress
(8:00 - 9:00)
Brown Bird
(8:15 - 9:30)
 
 
9:00 PM
  
  
 Yonder Mountain String Band
(9:30 - 12:30)
   
    
10:00 PM
   
   
    
    
11:00 PM
   
   
    
    
12:00 AM
   
   
  Wookiefoot
(12:30 - 2:00)
Mountain Sprout
(12:30 - 2:00)
Isayah's Allstars
(12:30 - 1:30)
  
1:00 AM
 
 
   
   
2:00 AM
   Space Camp
(2:00 - 3:00)
   
  Dirtfoot
(2:30 - 3:30)
 
   
3:00 AM
   
   

Customize Your Schedule!

Send to a Friend